Wzór zaproszenia na koncert kolęd
Bądź na bieżąco, otrzymuj ciekawe informacje z życia Lubasza i okolic.„KONCERT KOLĘD" odbędzie się w Kościele Parafialnym w Lisiej Górze dnia 06. stycznia 2017 roku po mszy św. wieczornej - tj. godz. 17.00 Wzorem ubiegłego roku kolędy zaśpiewa i zagra zespół muzyczno-wokalny „CZAGOBAND", działający przy Gminnym Ośrodku Kultury Lisia Góra w Śmignie.. 6 stycznia 2019r.. Olga Bończyk, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Łukasz Zagrobelny - to gwiazdy tegorocznego Koncertu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 10 grudnia o godz. 17:00 i 19.45 w hali MOSiR w Rumi.W kościele pw. Mikołaja w Starym Fordonie odbędzie się koncert najpiękniejszych kolęd.. godz. 17.oo w naszym Sanktuarium Koncert kolęd w wykonaniu Chóru dziecięcego z Łodzi.. Autor: Agnieszka Antosiewicz 18 grudnia 2018 Kategoria: Kultura, Łowicz.. Koncert Kolęd.Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Parafialnego pod dyrekcją pana Macieja Tymkiewicza, działającego przy parafii w Górkach, który odbędzie się 8 stycznia br. ok .Bez względu na to gdzie mieszkamy - "Cicha noc" rozbrzmiewa w każdym języku i w każdym zakątku świata.. 18 grudnia 2017 18 grudnia 2017 Piotr Jaszczak.W imieniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. nr 2 oraz Towarzystwa im.. w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Lądek, który odbędzie się w Kościele p.w św. Mikołaja w .Zaproszenie na festyn rodzinny w Dzibicach..

Zaproszenie na koncert kolęd.

ZAPRASZAMY NA KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w wykonaniu MŁODZIEŻOWEJ ORKIESTRY DĘTEJ OSP WITKOWICE w niedzielę 28 stycznia 2018 roku o godzinie 16:00 w Kościele Parafialnym w Witkowicach.Zaproszenie na Koncert Kolęd wstecz > Dopełnieniem niedzielnego wieczoru i zarazem okresu Bożego Narodzenia, który trwa do święta Matki Boskiej Gromnicznej będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Roberta Drężka i występujących z nim muzyków.Zaproszenie na koncert kolęd.. Tadeusza Szeligowskiego, gorąco i serdecznie zapraszamy na - tradycyjny już .This video is unavailable.. Zaproszenie na koncert kolęd.. Władysława Stanisława Reymonta) o godzinie 16.00.. Urząd Gminy Lądek ul. Rynek 26, 62-406 Lądek.. Zaproszenie na koncert kolęd.. Dyrekcja Nauczyciele NauczycieleWzory wniosków; Informacje.. Zapraszamy w niedzielę, 13 stycznia o godz. 17.00, KomentarzeZapraszam wszystkie chetne rodzinki na KONCERT KOLĘD,kory odbedzie sie 21 stycznia 2007roku(niedziela) o godzinie 18 w KAPLICY PARAFII ZESLANIA DUCHA SW.przy UL.POWSTANCOW..

Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek.

Proszę o potwierdzenie przybycia.. Koncert odbędzie się 10 stycznia 2016r.. SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WITKOWIC ORAZ GOŚCI na ,,Koncert kolęd i pastorałek".. Udostępnij Udostępnij Udostępnij.. Zapisz się na nasz Newsletter!. WZÓR.. Komunikat o zakończeniu naboru wniosków na usuwanie azbestu na 2019 rok w Gminie Lądek.. Przewidziany jest obfity poczęstunek.. (niedziela) o godzinie 14.00 w Remizie OSP Dzibice.Koncert kolęd i pastorałek - zaproszenie.. Bogaty repertuar utrzymany w świątecznym klimacie zaprezentuje zespół Laudate Dominum.. Już po raz drugi Zespół wokalno-instrumentalny z naszego sołectwa zaprasza na Koncert Kolęd i pastorałek,.Henryk Skowronek.. Osoby.. w holu szkoły (Np podstawowej Im.. zapraszają na.. Już w najbliższą niedzielę w sali widowiskowej Domu Kultury w Zelowie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek.. Data publikacji: 2016-12-09. zapraszają duszpasterze.. Warto wybrać się dzisiaj, 18 grudnia, o godz. 17.00 do sali barkowej Muzeum w Łowiczu, gdzie uczniowie Samorządowej Szkoły Muzycznej I .Zaproszenie na Koncert Kolęd iPastorałek Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie zaprasza na KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK "Najpiękniejsze polskie kolędy", który odbędzie się w dniu 21 stycznia 2018 r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej SOK "Kuźnica".Zaproszenie na "Koncert Kolęd i Pastorałek" Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie zaprasza na "Koncert Kolęd i Pastorałek", który odbędzie się w dniu 17.01.2015 r. o godz. 16.00 w suchedniowskiej „Kuźnicy".Serdecznie zapraszam JOANNĘ I KRZYSZTOFA NOWAK na koncert kolęd przygotowany przez klasy 1-3 gimnazjum..

Sołtys Szymiszowa-OsiedleZaproszenie na koncert kolęd do Muzeum.

mają zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów zabawy na świeżym powietrzu na Festyn rodzinny, który odbędzie się 29.05.2011r.. Koncert odbędzie się w kościele w Witkowicach 28.01.2018r.. 13 stycznia 2014 | Ogłoszenia i informacje.. 29 grudnia 2018.. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.Zaproszenie na koncert kolęd zespołu Quadrans Nauka śpiewu rozrywkowego Agata Pufal.. Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna, Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna oraz Uczniowie SP w Dzibicach.. Siostra Pana Młodego śpiewa Hallelujah na Weselu (Julia Jaworska) - Duration: 3:34.ZAPROSZENIE NA "KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK" Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie serdecznie zaprasza na "KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK", który odbędzie się w niedzielę 20 stycznia 2019 r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej SOK "Kuźnica".Zaproszenie na Koncert Kolęd w wykonaniu artystów opery Nova oraz uczniów VIII LO w Bydgoszczy.. GMINNY OŚRODEK KULTURY W LĄDKU i PROBOSZCZ PARAFII LĄDEK.zapraszają na Koncert Kolęd.. STAR w Łowiczu oraz Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu zapraszają na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w najbliższą sobotę (26 stycznia) w sali konferencyjnej .Zaproszenie Serdecznie zapraszam osoby z całej (wioski albo miasta) na Szkolny koncert, który odbędzie się 20.12.2011r..

Watch Queue QueueZaproszenie na koncert kolęd i pastorałek w „Medyku".

Nasz koncert swoją obecnością zaszczycie światowej sławy piosenkarka ( tu jej imie i nazwisko) .Historia Patron szkoły Hymn szkoły.. o godz. 15 w Kościele.Wzór deklaracji śmieciowej; Opłaty; Zbiórka sprzętu oraz baterii;.. Uroczystość odbędzie się dnia 17.03.2009r.. Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt