Wzory pism do sądu rejonowego
Wniosek o uzasadnienie orzeczenia (Plik doc, 27.00 KB) otwiera się w nowym oknie; Wniosek o kserokopię/odpis protokołu rozprawy (obowiązujący od 21.08.2019) (Plik doc, 29.00 KB) otwiera się w nowym oknie Wniosek o kserokopię postanowienia/wyroku (obowiązujący od 21.08.2019) (Plik doc, 25.50 KB) otwiera się w nowym oknie Zmień kontrast; .. Kuratorzy Sądu Rejonowego; Oddziały i Sekcje; Organy sądu; Podstawa prawna; Struktura organizacyjna; Wydziały; Dodatkowe informacje.. Zmień kontrast; .. Wyszukiwarka.. Pliki do pobrania, edycji i druku.. Oświadczenie o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania - ustanowienie adokata lub radcy prawnego z urzęduWzór pełnomocnictwa do doręczeń (Plik doc, 28.50 KB) otwiera się w nowym oknie; Wniosek o przyznanie odszkodowania za zarobek utracony z powodu stawiennictwa na wezwanie sądu (Plik doc, 30.50 KB) otwiera się w nowym oknieLP Pismo Plik do pobrania; 1: Apelacja od wyroku sądu okręgowego.. Wydział Cywilny.. Ustawienia.. Zażalenie powoda na postanowienie Sadu Rejonowego; .. Wydział Karny.. wejście do Sądu Rejonowego w Gdyni będzie możliwe tylko w celu PILNEGO skorzystania z Biura Obsługi Interesanta, jak również za okazaniem wezwania lub zawiadomienia na rozprawę i .Przykładowe zażalenia na postanowienie sądu: wzory pisam do pobrania za darmo w plikach doc i pdf..

DOC: 2: Apelacja od wyroku sądu rejonowego.

Wzór nr 17 - wniosek o wyznaczenie pełnomocnika lub obrońcy z urzędu .. Bogedaina 14, 43-200 Pszczyna | tel.. : 32 44 94 100.Sąd Rejonowy w Garwolinie Wzory pism - Rozmiar czcionki czcionka normalna czcionka średnia czcionka duża.. Wzory pism i formularze; Kierowanie pism do sądu; Opłaty sądowe; Rachunki bankowe; Samoobsługowy terminal płatniczy; Nieodpłatna pomoc prawna; Dojazd; .. Sąd Rejonowy w Pszczynie, ul. ks. bp.. expand menu Dodatkowe informacje.Wzory Podstawowych Pism Sądowych.. Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim ul. 3 Maja 7, 17-100 Bielsk Podlaski Tel: (85) 731 21 05, Fax: (85) 731 21 08 NIP : 543-10-22-411.Wzory pism procesowych Sądu Pracy i Ubezpieczeń Pliki do pobrania APELACJA OD WYROKU SĄDU OKRĘGOWEGO (Plik doc, 27.50 KB) otwiera się w nowym oknieWzory pism - Sąd Rejonowy w Szczecinku Sąd Rejonowy w Szczecinku..

Przykłady i wzory rozmaitych pism takich jak umowy, podania, wnioski czy oświadczenia.

.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Ustawienia.. Wyszukiwarka.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Wzory pism i formularze .. Wyszukiwana fraza Szukaj.. Pozew do Sądu Pracy .. Wniosek o doręczenie odpisu orzeczenia .. Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Tychach.Wpisy do księgi wieczystej; Załączniki do wniosków; Informacje dla interesantów.. Pliki do pobrania.. Więcej formularzy pism procesowych w postępowaniu cywilnym znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.. 07 października 2019.. 07 października 2019 .. 18.00 (poniedziałek) 8.00 - 16.00 (wtorek - piątek) Kasa Sądu: 8.30 - 14.00 Kasa Sądu w ostatnim dniu miesiąca czynna: 8.30 - 13.30 .Informacja o formularzach do wnoszenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka; Formularze i wzory Sądu Rejonowego w Jaworznie.. Wzory dotyczące spraw z zakresu wydziału pracy i ubezpieczeń społecznych .Poza przypadkami opisanymi w zakładce wzory formularzy i pism na formularzach, w których pisma (pozwy, odpowiedzi na pozew, pozwy wzajemne, zarzuty/sprzeciwy, wnioski dowodowe) składa się na formularzach, wszystkie inne pisma procesowe składane do sądu są pisane w tradycyjny sposób.Wzory pism procesowych dostępne są w Biurze Obsługi Interesanta w Sądzie Rejonowym w Opocznie..

Przykładowe wzory w sprawach ogólnych; Przykładowe wzory w sprawach cywilnych; Przykładowe wzory w sprawach karnych; Przykładowe wzory w ...Apelacja od wyroku/postanowienia Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej.

Wzór zawiadomienia o osobie, która prawomocnym orzeczeniem sądu została pozbawiona praw publicznych, praw wyborczych lub ubezwłasnowolniona, wzór zawiadomienia o osobie, wobec której wygasła .dostęp do Czytelni Akt zostaje ograniczony do spraw pilnych, nieobjętych znoszeniem wokand oraz spraw, w których zapadły zaskarżalne orzeczenia.. Odpowiedź na wezwanie Sądu do uzupełnienia braków formalnych.. Adres, godziny urzędowania; Kasa Sądu, konta bankowe; Informacja dla osób niepełnosprawnych; Wzory i formularze.. Wyszukiwana fraza Szukaj.. Wzory pism.. Poniżej znajdują się formularze opracowane przez sekretariaty Sądu Rejonowego w Jaworznie, aby ułatwić składanie wniosków, druków i innych pism:Pliki do pobrania Sprawy ogólne..

Formularze urzędowe: Uprzejmie informujemy, iż z dniem 26 sierpnia 2016 roku uległy zmianie wzory formularzy: P, PW, DS (rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 29 lipca 2016 roku, Dz.Wzory pism - Sąd Rejonowy w Tarnowie Sąd Rejonowy w Tarnowie.

Formularze wniosków w postępowaniu wieczystokisięgowym .. Dołączenie dokumentów do akt sprawy.. Akt oskarżenia w sprawie z oskarżenia prywatnego (format RTF) Kwestionariusz osobowy (format RTF) Pełnomocnictwo procesowe ogólne (format RTF) Pozew o alimenty (format RTF) Pozew o odszkodowanie i zadośćuczynienie w postępowaniu karnym (format RTF) Pozew o zapłatę w postępowaniu nakazowym (format RTF)Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa; Wzory formularzy sądowych do pobrania Menu Sądy Rejonowe Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim Sąd Rejonowy w Piasecznie .. wniosek o sprostowanie oczywistej omyłki w wyroku lub postanowieniu sądu (pobierz Word) (pobierz PDF) druk nr 10: wniosek o ustanowienie kuratora dla pozwanego nieznanego z .Wniosek o zwolnienie od obowiązku przedłożenia dokumentu niezbędnego do zawarcia związku małżeńskiego doc, 37.5 KB, 23.08.2019 Sprawozdanie opiekuna osoby ubezwłasnowolnionej doc, 31 KB, 20.12.2019Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim Wzory dokumentów w postępowaniu rodzinnym - Wzory i formularze - Rozmiar czcionki czcionka normalna czcionka średnia czcionka duża Wersja kontrastowaStrona Sądu Rejonowego w Białymstoku pełniąca funkcję biuletynu informacji publicznej.. Wzór nr 16 - wniosek o wgląd do akt sprawy.. Wyszukiwarka.. Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Bielsku Podlaskim.. Zamówienia Publiczne; System Dozoru Elektronicznego; Biuro Obsługi Interesantów; Portal Informacyjny; Portal Orzeczeń; Upadłość Konsumencka; Nieodpłatna pomoc prawna; Kasa Sądu; Lokalizacja budynku Sądu; Miejsca do parkowania; Sekretariaty Oddziałów Sądu; Sekretariaty .Wzory i formularze dostępne w Biurze Obsługi Interesanta Sądu Rejonowego w Grójcu: Wniosek o wydanie kserokopii z akt sprawy Wniosek o dokonanie fotokopii z akt sprawyWzory pism procesowych dla wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych .. Wniosek o uzasadnienie .. Apelacja ..Komentarze

Brak komentarzy.