BROMERGON CENA: INFORMACJE O DOSTĘPNOŚCI I CENACH LEKU BROMERGON

Bromergon to lek przepisywany w niektórych przypadkach problemów z prolaktyną, chorobą zwaną hiperprolaktynemią, która powoduje zaburzenia hormonalne. Jeśli chodzi o cenę, trzeba zaznaczyć, że jest to lek refundowany w Polsce, więc jego cena jest z góry ustalona przez Ministerstwo Zdrowia. W artykule podamy informacje na temat dostępności tego leku, jak wyglądają ceny za tabletki oraz gdzie można go kupić.

DOSTĘPNOŚĆ LEKU BROMERGON

Bromergon występuje w dawce 2.5 mg, a jedno opakowanie zawiera 30 tabletek. Lek ten dostępny jest tylko na receptę i można go kupić jedynie w aptekach stacjonarnych. W internecie można znaleźć wiele sklepów, które oferują ten produkt, jednakże kupując w ten sposób nie ma się pewności co do jakości leków, dlatego warto wybierać pewne i sprawdzone źródła.

CENY LEKU BROMERGON

Jak już wcześniej zostało wspomniane, cena leku Bromergon jest z góry ustalona przez Ministerstwo Zdrowia i wynosi od 16 do 25 zł za jedno opakowanie. Wybór konkretnego producenta w przypadku tego leku nie ma wpływu na jego cenę. Warto zaznaczyć, że pacjenci posiadający na stałe przepis na ten lek mogą liczyć na refundację NFZ.

GDZIE KUPIĆ LEK BROMERGON?

Lek Bromergon można kupić wyłącznie w aptekach stacjonarnych. W Internecie nie powinno się kupować leków bez recepty, a tym bardziej leków na receptę. Istnieje wiele przypadków sprzedaży fałszywych leków w internecie, co grozi zdrowiu i życiu pacjentów. Dlatego warto szukać sprawdzonych aptek, do których chodzą już od lat.

ZASADY PRZECHOWYWANIA LEKU BROMERGON

Bromergon powinien być przechowywany w miejscu suchym, w temperaturze nieprzekraczającej 25 stopni Celsjusza, w oryginalnym opakowaniu. Lek ten powinien być przechowywany w miejscu, w którym dzieci nie mają dostępu. Ważnym gestem jest sprawdzenie daty ważności leku przed jego zastosowaniem.

PODSUMOWANIE

Bromergon jest lekiem refundowanym przez NFZ, w związku z czym jego cena jest stała i z góry ustalona przez Ministerstwo Zdrowia. Lek ten kupić można tylko na receptę w aptekach stacjonarnych. Dostępność leku w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie, co oznacza, że pacjenci nie powinni mieć problemu z jego zakupem. Warto pamiętać, że w przypadku leków zawsze należy szukać sprawdzonych i pewnych źródeł.