Pobierz darmową próbkę opłaty za kartę kierowcy

Jeśli szukasz łatwego sposobu na zarabianie pieniędzy to powinieneś zacząć jeździć dla Ubera. Istnieją tysiące ludzi, którzy jeżdżą dla Ubera, a zapotrzebowanie na kierowców jest ogromne w każdym stanie. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany jazdą dla Ubera, to powinieneś poznać dokładny wymóg i kryteria kwalifikacji przed ubieganiem się o pracę.

Istnieje wiele rodzajów samochodów dostępnych dla Ubera, a najbardziej powszechne są samochody, które mają zdolność do przewożenia czterech pasażerów. Minimalny wiek kierowcy to 21 lat, nie ma też ograniczeń co do płci. Jeśli więc nie jesteś skłonny płacić żadnych dodatkowych pieniędzy, to możesz zacząć jeździć dla Ubera.

Wymagania wobec kierowcy:

Główną rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, są kryteria kwalifikujące, którymi są:

Posiadanie ważnego prawa jazdy oraz polisy ubezpieczeniowej

Jeśli jesteś obywatelem amerykańskim, to możesz jeździć dla Ubera w USA. Jeśli nie jesteś obywatelem amerykańskim, wtedy możesz prowadzić dla Ubera w Kanadzie.

Powinieneś być aktywnym użytkownikiem Ubera

Powinieneś mieć więcej niż 40 przejazdów w miesiącu

Jeśli masz dobrą ocenę, to możesz jeździć dla Ubera przez dłuższy czas.

Nie ma określonej trasy dla kierowcy

Jeśli jeździsz dla Ubera, to nie musisz podążać konkretną trasą.

Możesz zacząć jeździć dla Ubera, gdy tylko spełnisz wymagania.

W tym artykule wyjaśnię szczegółową procedurę uzyskania darmowej przykładowej opłaty za kartę kierowcy.

Zarejestruj się w Uberze:

Jak tylko będziesz gotowy do pracy, powinieneś zarejestrować się na platformie. Istnieją dwa sposoby, aby zarejestrować się w aplikacji:

Pobierz aplikację na swój telefon

Zaloguj się na swoje konto Uber i pobierz aplikację

Zapisać się do pracy:

Po zarejestrowaniu się na platformie, należy uzupełnić swój profil. Istnieją różne opcje, które można wybrać w celu uzupełnienia profilu, takie jak:

Imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Płeć

Numer telefonu komórkowego

Lokalizacja

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Typ prawa jazdy

Najlepszą opcją jest wybranie numeru telefonu komórkowego. Powinieneś wpisać swój aktualny numer telefonu komórkowego, ponieważ otrzymasz wiadomość tekstową, gdy klient poprosi o przejazd.

Po uzupełnieniu profilu otrzymasz powiadomienie, że profil został zatwierdzony. Teraz możesz czekać na pracę, o którą się ubiegałeś.

Opcje płatności dla kierowcy:

Teraz możesz zacząć otrzymywać wynagrodzenie za pracę. Gdy klient zażąda przejazdu, otrzymasz wiadomość tekstową. W wiadomości otrzymasz szczegóły dotyczące klienta i adres lokalizacji. Możesz zaakceptować lub odrzucić przejazd. Jeśli zaakceptujesz przejazd, otrzymasz powiadomienie, że zaakceptowałeś przejazd.

W następnym kroku zostaniesz poproszony o zaakceptowanie płatności. Jeśli zaakceptujesz płatność, otrzymasz opłatę za przejazd i napiwek. Jeśli odrzucisz płatność, otrzymasz powiadomienie, że odrzuciłeś płatność.

Wnioski:

Ty