Niezależnie od tego, czy jesteś studentem czy biznesmenem, możesz potrzebować konta Gmail, ale nie masz dostępu do Internetu. W tym artykule powiem Ci, jak możesz używać Google Apps dla biznesu bez dostępu do Internetu.

Google wprowadził kilka nowych produktów w ciągu ostatnich kilku lat, takich jak Dokumenty Google, Kalendarz, Arkusze, Dysk itp. Google Apps dla biznesu to niesamowity produkt, który jest oferowany za darmo. Możesz zarządzać danymi swojej firmy za pomocą tej aplikacji i zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy.

Możesz używać Google Apps dla biznesu na dwa różne sposoby:

1. Jako samodzielny produkt

2. Jako usługa abonamentowa

Do obu opcji potrzebne jest konto pocztowe, takie jak Gmail, Office 365 itp.

1. Jako samodzielny produkt

W tym przypadku będziesz musiał zainstalować aplikację i dodać do niej swój identyfikator e-mail. Po tym, będziesz mógł uzyskać dostęp do wszystkich plików firmy, kontaktów, kalendarzy, a nawet wiadomości Gmail za pośrednictwem aplikacji.

Aby uzyskać dostęp do aplikacji, będziesz musiał pobrać ją z oficjalnej strony internetowej, a link do aplikacji otrzymasz w wiadomości e-mail. Po pobraniu będziesz musiał zainstalować aplikację na swoim telefonie.

Teraz będziesz musiał zalogować się do aplikacji za pomocą adresu e-mail i hasła. Zostaniesz poproszony o stworzenie nowego użytkownika, a następnie będziesz mógł uzyskać dostęp do wszystkich funkcji aplikacji.

2. Jako usługa abonamentowa

W tym przypadku będziesz musiał zapisać się na płatną subskrypcję za miesięczną lub roczną opłatę. Otrzymasz link do aplikacji po zapisaniu się na subskrypcję.

Po zainstalowaniu aplikacji będziesz mógł uzyskać dostęp do wszystkich plików firmowych, kontaktów, kalendarzy, a nawet wiadomości Gmail za pośrednictwem aplikacji.

Wnioski:

Podsumowując, możesz używać Google Apps dla biznesu jako samodzielnego produktu lub usługi subskrypcyjnej. Obie opcje są naprawdę skuteczne i mogą zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy.